Balírna

Sortiment našich balených výrobků zahrnuje širokou škálu produktů od mouk a krupic, přes luštěniny, olejniny až po nejrůznější tvary těstovin. Balírna má k dispozici několik balících linek, které jsou ročně kalibrovány. Zabalené výrobky jsou navíc několikrát denně kontrolovány na vahách ověřených Českým metrologickým institutem.

Spotřebitelské balení

Všechny výrobky nabízíme zákazníkům ve spotřebitelských sáčcích od 200 g až po kilové balení. V polypropylenových obalech dodáváme těstoviny, hrách, čočku, fazole, mák, vločky, kroupy, pohanku, jáhly, krupice a další zrnité produkty.

Samostatná linka je určena k balení mouk a směsí z mouky. V tomto případě používáme papírové sáčky 1 kg, každých 10 kusů je pak staženo smrštitelnou folií. Na paletu se tyto balíky ukládají po 700 kg.

Gastro balení

Pro tento typ balení, které je velmi oblíbené u jídelen, hotelů a dalších podniků veřejného stravování, využíváme další samostatné balící linky. Nejčastější prodejní balení je 12 kg papírový sáček u mouk a krupic a 5 - 10 kg polyetylenový sáček u luštěnin, olejnin, krup a těstovin.

Dle přání zákazníka můžeme zabalit výrobky i do jiného balení.